Notice: Undefined index: logo in /home/u9775352/mediviatipmerkezi.com.tr/header.php on line 146

Notice: Undefined index: logo_yol in /home/u9775352/mediviatipmerkezi.com.tr/header.php on line 147
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın hastalıkları doğum kliniğimizde ergenlikten başlayarak, menopoz dönemine kadar her yaştan kadının, tüm sağlık sorunlarının tanı ve tedavisi, gebelik öncesi ve sonrası anne-bebek sağlığı, kanserin erken tanı ve tedavisi, menopoz, aile planlaması ile ilgili tüm konularda hizmet verilmektedir. Doğumhanemiz ve servisimiz sadece anne ve bebeği için düzenlenmiş olup güncel teknolojiye sahip cihazlarla donatılmıştır.

Gebelik Takibi ve Doğum

Gebelik takibi; gebeliğin başından doğum sonrasına kadar anne ve bebeğin durumunu değerlendirmek, anne-babayı bilgilendirmek, anne ve bebekle ilgili olası sorunları önlemek veya tespit etmek amacıyla yapılan muayenelerdir. Tanıya yönelik yapılan rutin testler arasında ikili test, fetal ense kalınlığı ölçümü, üçlü test, şeker tarama testi, servikal uzunluk ölçümü, fetal monitörizasyon gibi incelemeler bulunmaktadır. Hamileliğin gelişimine göre normal, sezaryen veya epidural anestezi ile doğum seçenekleri hastayla paylaşılıp uygun olan yöntemin seçilmesinde birlikte karar verilmesi en doğrusudur.

Kozmetik Jinekoloji

Kozmetik jinekoloji; genital bölgede tıbbi zorunluluk olmaksızın hastanın istemi ve tercihi ile yapılan ve son yıllarda tüm dünyada işlem sayısı hızla artan uygulamalardır. Kozmetik jinekoloji işlemleri jinekologlar (kadın hastalıkları ve doğum uzmanları) tarafından gerçekleştirilir.

Kişiler estetik operasyonların ardından kısa bir süre sonra iş ve sosyal aktivitelere devam edebilirler. Hasta ve doktor arasındaki güvene dayalı iletişim sayesinde, prosedürlerden sonra tatmin edici sonuçlar elde edilir.

Notice: Undefined variable: ek_dik in /home/u9775352/mediviatipmerkezi.com.tr/moduller/birimler_detay.php on line 91
doctor-2f_big_m

Op. Dr. Yeter UYAR

Kadın Hastalıkları ve Doğum